02 Ekim 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Hesabımdan 121 tl lik haksız bir şekilde benden aldığınız hesap işletim ücretimin tekrar iadesini istiyorum. Size yakışanı yapıp lütfen ücretimi geri iade edin buna hakkınız yok hani siz büyük bankaydınız lütfen gerekeni yapınız. Aksi halde medyaya çıkıp bu durumu halka anlatacağım.

İsmail 475 Okunma

Cevaplar

 • İsmail09 Ekim 2014

  teşekkürler ing bank

 • İsmail'in Teşekkür Mesajı09 Ekim 2014

  121 tlik hesap işletim ücretim iade edildi ing banka ve şikayetvar .com teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi02 Ekim 2014

  Müşterimiz Sn İsmail E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/10/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi02 Ekim 2014

  Müşterimiz Sn İsmail E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön