03 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

İnğbank Kozyatağı şubesi ile kredi ilişkim olup ,kredimi gününden önce kapatmış bulunmaktayım. Ancak tarafımdan bankacılık işlemlerini kullanmama rağmen hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan para alınarak madur edildim.Hemde kredi hesabımdan değil 3 sene önce çalışmış olduğum şirketin açtırmış olduğu maaşa bağlı kmh dan iade istediğimde fax çekmek dahil bir çok yere yönlendirildim sonuç alamadım.Banka ile tüm hesapların kapatılıp bugüne kadar kesintilerin iadesini talep ediyorum.

Neslihan 65 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan 12 Nisan 2013

    Müşteri ilişkileri departmanından Tuğba hanım'ın kişisel çabaları sonucu şikayetim gecikmelide olsa süreçleri olumlu sonuçlandırmış olup, kendisine yaklaşım ve bilgilendirme konusunda göstermiş olduğu ve iş takibi süreçlerine katkısı için teşekkür ederim. Saygılarımla

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Neslihan İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Neslihan İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön