30 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

29.04.13 te kredimi ödemek için hesabıma Eft yaptım. Fakat 49.98 TL hesap işletim ücreti aldığı için kredim ödenemedi. Tekrar kredinin kalan bakiyesi için Eft yaptım. Masraflarımın çok fazla olduğu bir dönemde bu ücretin alınması beni mağdur etti. Bankaya bunun için bir dilekçe yazısı yazdım ve kendileri beni telefon ile aradıklarında, önceki mahkeme kararları ile tüketici hakem heyetinin kendi aleyhlerine olan kararlarını hatırlattım. Ancak uygulamanın bu şekilde olduğunu bana söylediler. Ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum, aksi takdirde önceden kazandığım tüketici hakem heyeti davaları gibi bunun ile de uğraşacağımı ve bankanın yine benden bir eksi alacağını bildirmek isterim.

Okan 135 Okunma

Cevaplar

 • Okan04 Eylül 2013

  Banka tekrar şikayetim üzerine 21.11 TL tarafıma iade etti. Bundan sonra sürekli böyle işleyecek galiba, kendileri her ay ücreti kesecekler ben şikayet edince geri verecekler, ta ki ben şikayet etmeyip paranın üstüne konana kadar. Böyle bir zihniyet işte, gelin de iyi niyet arayın. Bu arada şubede ilgili kişi A*** Bey e-maillerime artık dönmemektedir. Kendisinin de artık bu bankanın keyfi hareketlerinden bıktığını düşünüyorum.

 • Okan04 Haziran 2013

  24.05.2013 tarihinde Hakem Heyeti kararı ile 81.40TL tarafıma ödeme yapıldı. Gasp edilen param yasal yollar ile iade edilmiş oldu, suç yanlarına kaldı. Vatandaş böyle birşey yapsa 10 yıl ile yargılanırdı.

 • Okan30 Nisan 2013

  30.04.2013 tarihinde saat 17:31'de bana telefon ile dönüldü, yeni hizmetler satmaktan başka birşey önerilmedi. Ne kredi kartı istiyorum ne de otomatik ödeme vermek istiyorum, haksız yere kesilen paramın tarafıma iadesini istiyorum. Maalesef tekrar yasal yollara başvuracağım.

 • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sn Okan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sn Okan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön