17 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

ING Bankta bulunun vadesiz hesabıma bağlı ek hesabımda eksilme olduğunu fark ettim ING Bank Hesap işletim ücretini ek hesabımdan kesiyor haberimiz olmasa bu miktar faizleriyle birlik te seneler sonra eziyet verici borç olarak dönecek.

Murat 55 Okunma

Cevaplar

  • Murat 22 Nisan 2013

    ıng banktan gerçekten özür diliyorum bu kadar sıkıntı yaşattığım için Çok yüksek faiz ve yüksek meblada geri ödemesiyle çektiğimiz kredi vasıtasıyla Tanıştığımız ve kapısından girdiğim o güne lanet olsun gerçekten ne şube personeli nede müşteri hizmetleri Bildiğin 5 para etmez sonuç olarak bu konuda ben suçlu oldum Şu krediden ve şu bankadan en kısa zzamanda kurtulmak ümüdiyle inşallah..

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Murat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Murat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön