ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Serkan E. |

Hesabıma 27 şubat 2013 tarihinde 369,99 tl para yattı.Bende bu ay (16 nisan 2013) parayı çekmek için bankaya gittiğimde,bilgim haricinde hesabımdaki paradan hesap işletim ücreti adı altında ocak ayı için 35,18 tl,şubat ayı için 22,05 tl,mart ayı için 22,05 tl olmak üzere toplamda 79,28 tl para kesilmiş.

Hesabımda para olmayan ay için bile işletim ücreti parası kesmişler neyi işlettiler anlamadım.Banka şubesine başvurduğumda da yapacak bir şey yok bütün hesaplardan kesiliyor deniyor.Böyle bankacılık olur mu hiçbir işlem yapmadan,haberim olmadan hesabımdan para alınıyor fark etmesem bütün parama el koyacaklar. ING Bankasından şikayetçiyim ve paramın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan E.
  19 Nisan
  16:41

  ıng bankası kullanmadığım hesabımdan 80 tl hesap işletim ücreti kesmiş.bankadan aradılar ve birşey yapamayacaklarını söylediler.Daha önce bu bankadan maaş alıyordum hiçbir kesinti yapılmıyordu muafiyet anlaşması vardı tek taraflı iptal etmişler.otomatik ödeme talimatı versem yine para kesilmezmiş kestikten sonra söyleniyor. paramın iadesini istiyorum.

 • Serkan E.
  16 Nisan
  17:12

  Şikayetimle ilgili hiçbir sonuç alamadım telefonla arandım ve normal birşey olduğu söylendi otomatik ödeme talimati versem kesilmezmiş peki bunu bana paramı almadan önce neden söylemiyorsunuz. bu bankayla olan olan tüm hesaplarımı kredi kartımı kapatıcam bir daha önünden dahi geçmek istiyorum bu bankayla çalışan arkadaşlar hesaplarıñızı bir kontrol edin bence.

 • 16 Nisan
  17:07

  Sn Serkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir:
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • 16 Nisan
  16:38

  Sn Serkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.