12 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Emekli maaşımı aldığım ING Bank'tan yaklaşık 5 ay önce kredi kartı aldım. Aldığım günden bu yana sorunlar yaşıyorum. Kredi kartıma aylık 15 tl hesap işletim ücreti kesiliyor sebebi devletin ING Banktan o parayı almasıymış böyle birşey olabilir mi. Yıllık 300 lira kredi kartına hesap işletim ücreti kesmek dünyanın neresinde var. İkici sorun ise 4 yıllığına çektiğim krediyi 1 buçuk yıl önce kapatmama rağmen hala hesabıma hayat sigortası için kesilen paranın geri kalanı yatırılmadı. 1 martta kredimi kapattım 15 gün içinde hesabıma para geçecekti 45 gün oldu 4 kez başvurdum hala ilgilenilmiyor.

İbrahim 68 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn İbrahim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde Sivas Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn İbrahim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön