06 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

15 aydır ING Bank müşterisiyim, maaşım da buraya yatıyor. Almayacağınızı söylediğiniz hesap işletim ücreti her ay tekrar alınıyor ve ben geri istiyorum. En az 10 kez bu konuşmayı yaptık ve her seferinde bir daha olmayacak dendi. 2 ay önce toplam bir hesap işletim ücreti kesintisine maruz kaldım. Geri istedim. Geri yatırılacağı söylendi ama 1 aydır geri yatırılmadı. Üstüne üstlük bundan sonra olmayacağı, hesap kodumun düzeltildiği (anlaşmalı olunan, Türkiye'nin en büyük firmalarından birisinin kodu) bilgisi gelmesine rağmen bu ay tekrar bir kesinti oluştu. 1 aydır hesap işletim ücretini yatırmayan ve bu soruna kalıcı bir çözüm bulamayan "koskoca" Ing bankı kınıyorum.

Ufuk 38 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Ufuk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Ufuk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 09/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili en kısa sürede tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Ufuk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön