23 Mart 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alımı!

ING Bank'ın sunmuş olduğu günlük destek hesap sahibiyim.Bu hesapta otomatik fatura talimatı olan kişilerden hesap işletim ücreti alınmayacağı tebliğ edildi hala daha reklamları da mevcut fakat hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 27 TL'lik kesinti yapıldı.

Daha sonra itirazda bulundum ve ücretin iadesi sağlanacağı tarafıma iletildi fakat ING Levent Şubesi tarafından 27 TL'nin 9 lirasının hesabıma aktarılacağı 18 TL'nin ise vergi olarak düşeceği tarafıma tebliğ edildi.Banka hem paramı aldı ve vergi adı altında paramı almaya devam etti. Şikayetçiyim ve paramın tamamının iadesini istiyorum.

Murat 82 Okunma

Cevaplar

 • Murat 26 Mart 2013

  yine yanlış yapıldı

 • Murat 26 Mart 2013

  maalesef iade edilen hesap işletim ücretinden yine hesap işletim ücreti adı altında 5.04 TL kesilmiştir. Koskoca ING Bankası neyin hesabını yapıyor neden verilen sözleri tutmuyor anlayabilmiş değilim. bugün itibariyle müşteri hizmetleri arıyor ve diyor ki, hesap işletim ücretiniz iade edildi girip kontrol edebilirsiniz diyor. fakat interaktif bankacılığa girdiğimde tekrardan kesinti yapıldığını görüyorum. gerçekten inanılmazsın ING ama normal karşılıyorum Hollanda'da 24000 kişiyi işten çıkaran ve maddi darboğaz yaşayan bir bankanın sinekten yağ çıkarma politikasını gerçekten takdire şayan bir hareket olarak görüyorum. tekrardan kesilen hesap işletim ücretimin iadesi sağlanmadan şikayetimi yinelemeye devam edeceğim.

 • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

  Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi23 Mart 2013

  Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön