21 Ocak 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

ING Bank'tan 3 kez kredi çekmiş olup bu kredilerle alakalı ödemelerimde hiçbir zaman aksaklık yaşamadım ve aktif krediyi halen ödemekte olup vade günü gelmediği halde erken ödeme bile yapmaktayım. Yıllardır bankanın müşterisi olmakla beraber bankanın eski maaş müşterisiyim. (hesap eski kurumum tarafından açılmıştır) var olan aktif mevduat hesabımda sadece kredi ödememi gerçekleştirmek için kullanmaktayım ama ne yazıktır 49.98 TL kullanmadığım hesabımdan 20.01.2015 tarihinde kredi ödememi gerçekleştireceğim esnada çekilmiştir. Kredi borcumu ödemem için bu hesabın var olması gerekmektedir. Kullanmadığım bir hesap için cezalandırıldım. Bu nasıl müşteri memnuniyeti?

Arda 283 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Arda Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 28/01/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Arda Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Arda'nın Teşekkür Mesajı23 Ocak 2015

  Anlayışınız için teşekkürler ing

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Arda Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön