07 Şubat 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Çalıştığım firmanın bankası olarak hesap açıldığında hesap işletim ücreti kesilmeyeceği belirtildi. Ufak tutarlar şeklinde çekildiğini görüyorum. ING Bank iadesinin yapılmasını istiyorum.

Kenan 57 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Kenan C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Kenan10 Şubat 2014

    geri dönüş sağlayıp ilgilenme lüzumunda dahi bulunmadılar.3-5 kuruş paranın peşine düşen trilyonları reklama yatıran insaların mecburiyetlerini suistimal eden memnunıyete zerre önem vermeyen kalitesiz bir firma.

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Kenan C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön