15 Kasım 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

2013 yılı 9. ayı için 49,98 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Yakın zamanda banka müşteri hizmetlerini ararım ve şikayetimi dile getiririm diye düşündüm ama konuyla ilgilenmeyi bir müddet erteledim. Bu ay yine 2013 yılı 10. ayı için 40.32 TL hesap işletim ücreti kesildiğini görünce "herhalde bu işin sonu yok" diyerek şikayet etmeye karar verdim.

ING Bank, 2 ay içerisinde yaklaşık 100 TL hesap işletim ücreti mi kesilir ? Geçmiş yılların ve ayların dökümlerine de bakacağım birazdan. En azından şimdilik yukarıda yazdığım Hesap İşletim Ücreti adı altında hesabımdan düşülen miktarların tarafıma/hesabıma iadesini, bu ücretin de hesabımdan kesilmesine son verilmesini istiyorum.

Melih 47 Okunma

Cevaplar

  • Melih15 Kasım 2013

    Çok kısa bir sürede tarafıma dönülmesi ve cevap verilmesi ile birlikte şikayet nedenimin ortadan kaldırıldığını görmek beni mutlu etti.. İlgililere teşekkür ediyorum.. Bu teşekkür yorumumun da şikayetim gibi okunabilmesi için şimdilik şikayetimi silmiyorum.. Bir kaç gün içerisinde şikayetimi de sileceğim..

  • ING Bank Temsilcisi15 Kasım 2013

    Sn Melih D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Kasım 2013

    Sn Melih D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön