04 Ekim 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

ING Bank Aksaray Şubesinden ihtiyaç kredisi almıştım. Şube personeli kredi müşterilerinden hesap işletim ücreti alınmayacağını belirtmişti. Bilgim dışında kredili mevduat hesabı ve destek hesap açılmış, Hesap işletim ücreti almaya başladılar. Hesabımda bakiye olmayınca da kredili mevduat hesabı hesabıma kredi kullandırarak hesap işletim ücreti alınmış.

Müşterinin rızası dışında hesap işletim ücreti alabilmek için kredi kullandırımı ne kadar doğrudur?
Ben hesabı sadece kredi taksiti ödemek için kullanıyorum, ING Bank'tan aldığım başka hiç bir hizmet yoktur.

Kredili mevduat hesabı ve destek hesapların kapatılması için defalarca şube personeline ve çağrı merkezine talepte bulunmama rağmen işlem yapılmadı. Alınmış olan ücretlerin iade edilmesini talep ediyorum.

Memet 60 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sn Memet U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/10/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Memet07 Ekim 2013

    Şikayetim ile ilgili olarak dönüş yapılmadı.

  • ING Bank Temsilcisi04 Ekim 2013

    Sn Memet U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön