20 Eylül 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

ING Bank'ta turuncu hesap açtırdım. Reklamlarında söz konusu hesap ile ilgili olarak hesap işletim ücreti eft ücreti v.b. işlem ücretlerini almadıklarını alenen ilan ve ifade etmelerine karşın turuncu hesap açarken talebim ve bilgim olmamasına karşın başka bir hesap daha açmışlar. Bugün adıma gelen havaleyi almaya gittiğimde paranın eksik olduğunu ve 35 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Bir taraftan hesap işletim ücreti almıyoruz diye turuncu hesap adı altında ürün pazarlıyorsunuz. Bir taraftan da hesap açılışı sırasında talebim ve bilgim olmadan başka bir hesap daha açarak hesap işletim ücreti alıyorsunuz. Hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyor ve bu uygulamanızı kınıyorum.

Perihan 76 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Perihan C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn Perihan C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön