ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Volkan C. |

14. 03. 2013 tarihinde taşıt kredisi borcum olan 17. 790 TL'lık tutarı tamımıyla kapattım (Kredi referans kodu: 5742054). Ancak tüm erken ödeme komisyonları dahil ödememi yapmama rağmen aynı gün 49. 20 TL'lık hesap işletim ücreti kesilmiş. Yasal süreç bilgim dahilinde olmadan başlatılmıştır. faizli 68. 06 TL borcu hemen ödedim. Ancak şuan konut kredisi kara listeye düştüğümden dolayı çekemiyorum.

Bununla ilgili tüm sorumluluk Atatürk Organize Sanayi / İzmir Şubesi ( 267 ) ( Görevli kişi: O**D** )'ne aittir. Kredi çekemediğim için şuan ev alamıyorum. ING Bank'tan bir aydır geri dönüş beklediğim halde dönüşte olmamıştır. Bu haksız uygulama ve mağduriyetten dolayı yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan C.
  29 Ekim
  11:39

  Kesinlikle bir daha asla ve asla tercih etmeyeceğim bir bankadır.

 • Volkan C.
  29 Ekim
  11:38

  Sn yetkili,

  Beni haksız yere 40TL yüzünden kara listeye düşürmenizden dolayı kredi çekemedim, alacağım ev satıldı kredi faizleri o dönemde 0.70lerde iken şuan 0.96'larda ve bu konudan dolayı zararımı tanzim etmediniz.

  Ayrıca hala haksız yere almış olduğunuz 40lira'nın (Hesap işletim ücreti) bana haber vermediğinizden dolayı kredili mevduat hesabından çekilmesinden dolayı faize girmesiyle 69 TL olarak tahsil de ettiniz. Onu da geri ödemediniz. Bana geri dönüşünüz bunun geri iadesinin mümkün olmadığıdır. Malesef çözümlenmiş birşey yoktur ortada, genel mesajları internette yayınlayıp insanları da yanıltmayınız.

 • 19 Eylül
  16:23

  Sn Volkan C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir:
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • 27 Ağustos
  11:33

  Sn Volkan C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.