07 Şubat 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Kesilen Paralar!

ING Bank'tan kredi çektim ancak iki adet faturamı otomatik ödeme talimatı verirsem hesap işletim ücreti olmayacağını söylediler. ING kredi kartımda da olan iki adet telefon faturamı otomatik ödemeye verdim.

Ancak bir sonraki ay faturalarım ikisinden de kesildi. Bildirdiğimde gsm şirketi ücreti iade etti. Bu sefer de banka bir ücret tutarını hesap işletim ücreti altında kesildiğini söylüyorlar. Tüm hesaplarımı kapatacağım. Neticesinde bir çok banka var. Ancak ING Bank'dan memnun kalamadım.

Gulsah 112 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Gülşah U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Gülşah U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön