01 Mayıs 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Ing banktan kredi çektim ve bana bir bankamatik kartı verildi hesap işletim ücreti olmayan fakat ücret alınmaya başlandı daha sonra bir tane otomatik ödeme verin aidat almayacağız dendi bir iki ay alınmadı yine alınmaya başlandı..sebep ben kredi kartını almamışım bana yanlış söyleyen bir bankadan neden kredi kartı alayım iki ay sonra ondan da aidat almayacaklarını nereden bileyim.

Kartımı kapatacağım hesap işl ücreti alırsanız dediğimde de siz bilirsiniz dendi bankacılık böyle mi işliyor acaba. ben hesap işletim ücreti ödemek istemiyorum. Eğer benden ücret kesilmeye devam edilecekse başka bankaya aktaracağım kredimi.

Buket 50 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Buket S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sn Buket S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön