17 Mart 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti

ING Bank Osmaniye şubesinden aralık ayında 10000 tl ihtiyaç kredisi çektim. Eğer hesabıma otomatik ödeme talimatı vermezsem hesap işlem ücreti kesileceğini söylemeleri üzerine bir adet Avea fatura otomatik ödeme talimatı verdim. Ancak 21,75 tl olan faturam ayın 18 i son ödemeli ayın 10 un da hesap işletim ücreti adı altında 13 kusur lira para kesmişler. Faturam da yatırılmamış üstüne üstlük, daha önce 2010 yılında 20000 tl araba kredisi çekmiştim 3 sene ödedim. Böyle bir şeyle karşılaşmadım ING Bank'ta.

Ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum bu konudan da şikayetçiyim. Hesabımdan kesilen 13 tl nin geri iadesini 18 son ödemeli faturamın da yatırılmasını ivedilikle ING Bank'tan istiyorum.

Erman 103 Okunma

Cevaplar

 • Erman'ın Teşekkür Mesajı08 Eylül 2017

  Teşekkürler

 • Erman26 Mart 2014

  Talebim incelendi ve sonuca ulastirildi. İlgi ve alaka için teşekkürler ingbank

 • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2014

  Sn Erman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2014

  Sn Erman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön