23 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Yaklaşık 2 sene önce bankanızdan bireysel kredi çektim ödemelerimi düzenli olarak yapıyorum hesabımda para bırakmadığım halde hatta 1 ay önceki taksiti de yatırarak ödemelerimi yapmama rağmen 22 04 2013 Libadiye şubenize kredimi ödemek için gittiğimde benden hesap işletim ücreti 60 tl kesildi ve bundan sonraki taksitlerimde de 7, 50 tele ödeyeceksin dediler şimdi cevap istiyorum karşımda muhatap istiyorum
Not: Taksitlerimi öderken hesapta kalmasın diye çalışan personelinize söylüyorum.

Süleyman 27 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Süleyman G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Süleyman G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön