22 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

ING Bankası ile çalışmaya kara verdim ve ING Günlük hesap açtım, herhangi bir işlem ücreti alınmayacağı söylendi fakat 21/04/2013 tarihinde 49.98 TL "Hesap İşletim Ücreti" kesildiğini gördüm. Hesabımda otomatik ödemelerim olmasına rağmen böyle bir ücretin kesilmesini ilk olarak kanunsuz daha sonra etik olarak doğru bulmuyorum. Hesabımdan kesilen 49.98 Tl ücretin hesabıma aktarılmasını aksi halde yasal yollara başvuracağımı sizlerin aracılığı ile bildirmek istiyorum.

Osman 76 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Osman Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Osman Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön