05 Eylül 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Oyak Bank zamanından beri bankayla çalışıyorum. Eski Oyak mensubuyum. Oyak Bank'tan ING Bank'a geçişte hesap işletim ücreti, kart ücreti gibi ücretlerin alınmayacağı söylendi. Bu sebeple hesaplarımı kapatmadım. Şimdi hesaplarımı kontrol ettiğimde farkettim ki hesabımdan yaklaşık 35 TL işlem ücreti kesiliyor.

Şuana kadar yaklaşık 120 TL işlem ücreti ödedim. Bir o kadar da hesabıma para girdiği an kesileceğini öğrendim. Acil olarak hesabımdan kesilen ücretlerin iadesini istiyorum. Aksi takdirde hakem heyetine ve BDDK'ya şikayet edeceğim. Bu konuyla acil aksiyon alınmasını ve bilgi verilmesini aranarak istiyorum.

Vedat 46 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Vedat Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Vedat Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön