04 Eylül 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

ING Bank hesabımdan bir yıl boyunca hesap işletim ücreti kesildiğini öğrendim. Daha fazla kesilmesini istemediğimden hesabımın kapatılması için şubeye dilekçe verdim. Bir ayı geçti hesabım kapatılmadığı gibi şubelerinden ne hikmetse telefonu açan kimse yok. Müşteri hizmetleri ise şube ile görüşeceksiniz diyor. Acaba böyle bir bankaya yakışıyor mu bu olanlar.

Emrah 222 Okunma

Cevaplar

 • Emrah'ın Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

  Ingbank bana ulaştı ve hesabım olan şubelerle görüşüp sorunu çözdüklerini ilettiler. Bu siteyi kuranlara çok teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sn Emrah D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Emrah 07 Eylül 2013

  İngbank sadece değerlendirmeye aldıklarını ifade eden bir mesaj gönderdi. Ulaşma çabalarım hala sonuçsuz.

 • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sn Emrah D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön