13 Haziran 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

28. 02. 2011, de 10. 00 bin TL 36 ay vadeli kredi çektim. 8 ay kaldı. Dün bankaya ödeme yapmaya gittim. Daha 8 ay kalmışken benden 50 TL hesap işletim ücreti kesmişler. Böyle bir şer var mı, ben 2 sene önce kredi çekmişim, şimdi hesap işletim ücreti alıyorlar. Şimdi de bana elektrik faturası su faturasını vermeniz gerekiyor dediler. 2 sene önce kredi çektiğimde böyle bir şey yoktu.

Hasan 43 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sn Hasan Basri Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 14/06/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2013

    Sn Hasan Basri Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön