11 Mart 2016

ING Bank Hesap İşletim Ücreti.!

ING Bank Alanya şubesinden kullandığım krediyi 25/ 12 / 2015 tarihinde kapadım, bu nedenle sona eren sigortamın geri ödenmesini istediğimde, şubedeki görevli ödemelerin merkezden yapıldığını çağrı merkezini aramamı söyledi, çağrı merkezini aradığımda ise ödemenin şubeden yapılacağını merkezden ödeme yapılmadığını belirtti. Ayrıca açmış oldukları hesabı sadece kredi ödemeleri için kullandığım halde, BDDK'nın alınamayacağını belirtmiş olmasına rağmen, söz konusu hesaba hesap işletim ücreti işletilmiş; Hakem Heyetine dosya masrafları için yapmış olduğum şikayette haklı bulunmuş bankada dosya masrafı olan 99.00 TL' nı hesabıma yatırmıştır. Ancak anında hesap işletim ücreti kesintisi yapmıştır. Haksız yere yapılan hesap işletim ücretinin ve bir türlü vermeye yanaşmadığınız sigorta ücretinin tarafıma iadesini talep eder, aksi halde şikayetimi BDDK dahil diğer kurumlara da yapacağımı bildiririm.

Mehmet 148 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet Yücel Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 22/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet Yücel Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön