15 Aralık 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Ben bu bankadan kredi çektim. Ver her ay düzenli olarak ödemesi yapıldı fakat daha önceden Hesap işletim ücreti kesildiği için şikayet ettim ve aldım ama sonra dosya masraflarının geri almak için başvuruda bulundum ve dosya masraflarını benim hesabıma yattı ama hesabımı kontrol ettim bende tekrar hesap ücreti adı altında yüksek miktarda bir para kesintisi olmuş.

Can 47 Okunma

Cevaplar

  • Can'ın Teşekkür Mesajı15 Aralık 2015

    Problem kısa süre içerisinde çözülmüştür

  • ING Bank Temsilcisi15 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Can K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Can K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön