07 Mayıs 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Bugün tüketici kredimi ödeme için bankanıza internet üzerinden 570 TL eft yaptım. 15 dk sonra geciken kredimi ödemek için hesabıma internet bankacılığından girdiğimde 49 TL gibi bir tutarın hesap işletim ücreti olarak kesildiğini gördüm. Daha önce bankanıza böyle bir ücret ödemediğim gibi. Haberim olmadan hesabımdan böyle bir ücret kesintisinin yasal olmadığını bir hukukçu olarak biliyorum.

Ayrıca bu ücreti kestiğiniz için ödememi eksik bakiyeden dolayı yapamadığımdan beni mağdur etmektesiniz. Müşteri hizmetlerinizi aradığımda bu konu ile ilgilenmediklerini ilettiler. Acilen lütfen paramın iadesini sağlayınız. İvedilikle dönüş istiyorum.

Günan 60 Okunma

Cevaplar

 • Günan 24 Haziran 2013

  İng banktan yukarıda ilettiğim şikayet ile ilgili hiçbir dönüş olmamış olup;param da iade edilmemiştir.Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen konu ile ilgili yetkililerin döneceğini aciliyetini ileteceklerini ilettiler.Rica ediyorum bu konu ile ilgili yetkili biri ile görüşmek istiyorum....

 • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Sn Günan Ceren D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sn Günan Ceren D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 08/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sn Günan Ceren D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön