12 Mayıs 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Benim bilgim dışında hesap kartı gönderildi ve hiçbir bilgi verilmedi bu kartla ilgili bu ve bugün hesaba para attım benden 20 TL hesap işletim ücreti kesti ben öğrenciyim ve bu parayı zorla ödemek zorunda kalıyorum, habersiz şekilde para kesiliyor, bilgilendirme yok ve iade yapmıyorlarmış, anında hesabımı kapattım,ING Bank ile bir daha çalışmayacağım kesinlikle.

Cem 236 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Cem Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Cem Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön