11 Mart 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

ING Bank müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede müşteri temsilcisi tarafından söylenen bilgide bankadan kredi kullanan müşterilerinden bankaya ait hesabı gününde kredi ödemesi için kullanan müşterilerden hesap işletim ücreti almadıklarını belirttiler.

10/04/2014-10/03/2015 tarihi itibarı ile hesap hareketlerimi incelediğimde hesap işletim ücreti gözükmektedir.

Bu ücretlerin iade edilmesini rica ederim.

Aydoğan 230 Okunma

Cevaplar

  • Aydoğan 11 Mart 2015

    Evet geri dönüyorsunuz talebiniz reddedilmiştir diye o zaman müşteri hizmetlerinde söylediğiniz sozunuz yazılı olrak tutmadıgı bu da taraflar arasında uyuşmazlığa yol açmaktadır.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Aydoğan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Aydoğan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön