11 Haziran 2013

ING Bank Hesap İşletim Alıyor!

Yüksek lisans eğitimim için ING Bank Ümraniye şubesinden meslektaşım ihtiyaç kredisi kullandım. Krediyi alırken herhangi bir masrafım olmayacağı belirtilmesine rağmen ilk ay ekstre ücreti ve sadece kredi borcumu ödemek için kullandığım hesaptan ödeme yaptığım için başka türlü nasıl ödenecekse hesap işletim ücreti kesiliyor. Hiçbir şekilde personel telefonları açmıyor. Maillere cevap vermiyor. Kesinlikle muhatap bulamıyorsunuz.

Hem kredi faizini ödüyor Hemde masrafsız dedikleri ödemelere para ödüyorsunuz. Bende bir banka personeliyim böyle bankacılık görülmemiştir.

Mehtap 70 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2013

  Sn Mehtap S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2013

  Sn Mehtap S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/06/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mehtap12 Haziran 2013

  Hala herhangi bir dönüs yapan yok. Ne şubeden ne fe Cagri merkezinden.

 • ING Bank Temsilcisi11 Haziran 2013

  Sn Mehtap S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön