15 Eylül 2015

ING Bank Hesap İşletim Adı Altında Yapılan Kesinti.

ING Bank Hadımköy şubesinde maaş müşterisi olduğum halde benden her ay 10,50 TL tutarında hesap işlemi ücreti kesiliyor. Defalarca konuştuğum halde kesinti devam ediyor. Bu nasıl bir iştir anlamıyorum. Hesaba para yatırılırken açıklamaya maaş diye belirtiliyor. Bizden zorla bankalara maaşımızın yatmasını istiyorlar. Bende maaş hesabım olmasına rağmen hesabımı kapattım. Yeter artık bu. Az kalsın diğer bankalarla olan hesaplarımı kapatıp tamamen bu bankaya geçecektim. Ne de olsa maaş müşterisiyiz. İyi ki geçmemişim. Bir daha ING Bankasının önünden bile geçmek yok. EFT havale gibi işlemlerden fahiş kesintiler oluyor.

Murat 127 Okunma

Cevaplar

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı17 Ekim 2017

  ING Bank gerekli görüşmelerden sonra haksız olarak alınan ödemeyi iade ettiler. Tesekkurker

 • Murat 12 Ekim 2015

  İng bank maaş müşterisi olduğum halde benden hesap işlem ücreti kesintisi yaptı. Görüşmelerden olumlu sonuç alamayınca hesabımı kapattırdım. Sonra beni aradılar hata olmuş hesabınızı açtırın size geri iade edeceğiz dediler. Tekrar hesap açtırdım. Tekrar görüşmeler birbirini takip etti. Sonuç: olumsuz. Tam bir fiyasko. Galiba tekrar hesap açarak büyük bir hata etmişim. Kimsenin birbirinden haberi yok bu bankada. Lanet olsun diyorum... .

 • Murat 18 Eylül 2015

  Şikayeti buraya yazmadan önce konuştum. Sonuç alamadım. Buraya yazdıktan sonra hızlıca sonuca gidiyorlar. Buraya yazmasam sorun çözülmeyecek. Şimdi ise hesabım kapalı. Açtırmak için dilekçe vermem gerekiyor. Ben maaşımı alamama riskini bile göze aldım. Hadımköy şubesine gidip dilekçe vermem gerekiyormuş. Ben formalitelerden hoşlanmam ve de zaman ayıramam. Ama yinede her şeye rağmen hızlı bir şekilde dönüş yapıldı ve sorunu çözmeye çalıştılar. Güzel bir şey ama bunlar yaşanmasaydı daha güzel olacaktı.

 • ING Bank Temsilcisi15 Eylül 2015

  Müşterimiz Sn Murat Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/09/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Murat 15 Eylül 2015

  Çalışma hayatım boyunca birçok banka ile çalıştım. Ancak İngbank tan den 2 ayda bıktım. Şikayetleri telefonla ilettim. Daha sonra buraya yazdım. Oyalama taktiğini boşverip gerçeklere bakmak lazım. Böyle anlayış olmaz olsun.

 • ING Bank Temsilcisi15 Eylül 2015

  Müşterimiz Sn Murat Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön