24 Ocak 2014

ING Bank Hesap İşlemlerinde Mağdur Etti.

23.01.2014 Tarihinde Cebeci Şubesine giderek hesap açtırma talebimizi,H*** K**** isimli personele bildirdik. Acil Banka hesap numaram ilgimize ihtiyacımız olduğunu belirttik. İşlemler tamamlandı bir takım sıkıntılar olmuş,Hesap cüzdanı yarın alabilirsiniz yanıtını verdiler.

Aynı gün arayıp bize bildireceklerini söyledi. Şubeyi sürekli aradık açan olmadı.Tekrar bankaya gittik sizi kesin arayacağız denildi. Saat:17:00 a kadar bekledik yanıt yok. En son Genel Müdürlüğü arayıp ulaşamadığımı belittim,oradan telefonu Şubeye aktardılar. Bugün hesap cüzdanını almaya gittiğimizde sıra beklemem söylendi durumumuzun acil denildi,hesap açılmamış yanlışlık olmuş, ilgilen yok en son güvenlik gördü, Yardımcı oldu.Böyle iş olur mu?

Selen 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Selen Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/02/2014 tarihinde Cebeci Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Selen Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön