25 Ocak 2014

ING Bank Hesap Gecikme Bildirim Parası Alıyor

Bana ING Bank destek hesap adı altında hesap açtı. Bende saf gibi kullandım. Sonra hesap gecikme bildirme parası diye 28 lira para kestiler. Koskoca banka nelerin peşinde faiz alıyorlar. Birde böyle bir para kesintisi ama suç bizde bu bankaları kullanmayıp kapattırmalıyız.

Bundan sonra ING Bankasıyla hiç işim olmaz. Birde bu destek hesabı kapatın diye arıyorum şubeye gitmeniz lazım diyorlar. Açarken arayıp bir telefon açıyorlar ama kapatın diyence engel çıkıyor.

Mustafa 93 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

  Evet aradilar sorun çözüldü.İng banka teşekkürler ediyorum.özellikle şikayet var ekibi size teşekkürler ediyorum.iyiki varsiniz

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn Mustafa S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mustafa 29 Ocak 2014

  Kimse aramadi

 • ING Bank Temsilcisi25 Ocak 2014

  Sn Mustafa S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön