ING Bank Hesap Blokesi İşlemi!

Serhat G. |

Bundan 1 ay önce vergi dairesinde yapılan T.C. Kimlik numarası yanlışlığından ötürü 1 günlük haciz işlemi başlatıldı. 2013 yılında trafik para cezamı ödediğim sırada T.C. kimlik numaram memur tarafından yanlış girilmiş ve ödediğim halde ödememiş durumuna düşerek haciz başlatılmış, makbuzu ulaştırdığım gibi durum düzeltildi. Tabi bu arada 1 gün boyunca hesaplarım bloke edildi.

Bu bloke işlemi kaldırılmasın hemen ardından ING Bank önce destek hesabımı kapattı, bankayı aradığım zaman şubeyle görüşün denildi şubeyi aradığım zaman biz sebebi göremiyoruz denildi ve bugün günlük paket iptali gerçekleşti. Bende ilk adım olarak, kredi kartımı sonrada tüm hesaplarımı kapatacağım.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat G.
  05 Mayıs
  12:25

  Zaten sizin verdiğiniz bu numarayı aradım ve bütün kartlarımı iptal edeceğimi söyledim ve tabiy ki iptal edebilirsiniz dendi. Bu iyi işletmeci rolünü bırakın bir kenara

 • 05 Mayıs
  12:05

  Müşterimiz Sn Serhat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.