02 Kasım 2016

ING Bank Hesap Açma İskencesi...

2015 yılında kimliğini çaldırdım ve tüm bankalara bloke koydurdum. Aradan 1 yıl geçti ING Bank'tan hesap açtırmak gerekti zaten mevcut bir hesabım var Turuncu Hesap açtırmak için bankaya gidip kimliğimi tekrar tanımlattım gerektiğini bildirdiler sabah banka açılır açılmaz gittim kimliğimi tanımlattım. Aradan 3 saat geçti hala hesap açılması bu sırada ben defalarca şubeyi aradım defalarca müşteri hizmetlerini aradım ama kimse kimliğindeki blokeyi kaldıramadı. Eski bir bankacı olarak soruyorum: bir kimlik bloke kaldırmak ne kadar zor olabilir. Toplam 8 gün uğraşmama rağmen ne hesap açıldı ne kimliğin blokesi kalktı müşteri hizmetleri şubeye attı topu şubeler müşteri hizmetlerine...

Zelin 393 Okunma

Cevaplar

 • Zelin'in Teşekkür Mesajı03 Kasım 2016

  Birgün sonra sorunu çözdüler gıda şubesi cansu hanim çok ilgilendi çok teşekkür ederim.

 • Zelin 03 Kasım 2016

  Merhaba sikayetinden 1 gün sonra hem şubeden hem genel müdürlükten arayıp sorunu çözdüler. İzmir gıda çarşısı şubesi cansu hanıma ilgilerinden ve yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi03 Kasım 2016

  Müşterimiz Sn Zelin Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 03/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

  Müşterimiz Sn Zelin Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön