03 Ekim 2015

ING Bank Hesap Açılmadı.

ING Bank Yalova şubesinden hesap açtırmak için bir sürü form doldurmama rağmen ve bir sürü imza atmama rağmen hesabım 1 aydır açılmadı. Bir bayan gayet ilgisiz bir şekilde elime bir form tutuşturdu ve doldur dedi. Aynı bayan çalıştığım iş yerinde ki bazı arkadaşlarla da bu şekilde ilgilendiğini duydum 2 gün sonra maaşımı alacağım ve hala hesabım açılmadı. Hatta bir başvurumun bile olmadığını telefon bankacılığıyla öğrendim.

Bahar 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Bahar Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Bahar Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön