03 Nisan 2013

ING Bank Hesabımı Kapatmıyorlar!

Geçen yıl maaşımı aldığım banka olan ıng de iki adet hesabım bulunmaktadır.anlaşmalı olduğum banka değiştiği için uzun bir süredir kullanmıyordum ve bu nedenle hesaplarımı kapatmak istedim. Şubeye gidip dilekçe verdiğim halde dilekçem işleme konulmamış ve hesabım kapatılmamış.

Üstelik hesaptan bir de hesap işletim ücreti kesmişler. Banka çalışanları hesap kapatma yollarını bilmiyor mu? Biliyorlarsa dilekçem neden işleme konulmuyor? Ya bize hesabımızı nasıl kapatacağımız söylensin ya da yetkililer işlerini daha düzgün yapsınlar.

Özgür 48 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Özgür U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Özgür U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön