28 Mart 2013

ING Bank Hesabımı Kapatmıyorlar!

Geçmiş senelerde çalışmış olduğum kurumlarda maaş hesabı olarak açılmış gerekse çekmiş olduğum kredilerden kaynaklı İngbank'da bir kaç tane hesabım bulunmaktadır.2013 yılı ocak ayı sonunda 2 defa şubat ayında'da 1 defa bizzat şubeden dilekçe vermeme ve sonradan da telefon bankacılığnı bir kaç defa arayarak direk hesapların kapanması için şikayet kayıtları açtırmama rağmen bugün tarih 28.03.2013 ve hala hesaplar açık durumda ve işin kötü yanı her hesap için ayrı ayrı hesap işletim ücreti alıyorlar bir türlü hesapları kapatamadım.

Yetkililer belki şikayet var sitesi sayesinde bana dönüş yaparlar artık tek çarem burası kaldı.

Emre 93 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Emre Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Emre02 Nisan 2013

    şikayetimden bu yana 6 gün geçti ancak hala yetkililer dönüş yapmadı ve hesaplarım açık durumda , hesaplar kapatılmadı .En azından neden kapatılmadığı hakkında bilgi verilebilir , ne bekleniyor , kıtalararası bir yerden cevap , onay falan mı bekliyorlar anlamadım ki.

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Emre Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön