03 Şubat 2014

ING Bank Hesabımı Kapatmayıp İşletim Ücreti Almış

Ankara Bakanlıklar şubesinde bulunan 207 - ** no'lu hesabımı ve bu hesaba bağlı olan tüm hesaplarımın kapatılmasını için 22.01.2014 tarihinde 0.212.304 92 25 no'lu faksa gerekli talimatı göndermiş bulunmaktayım. İşlem yapılmadığı gibi bir de hesap işletim ücreti yansıtılmış bulunmakta. Konu ile ilgili itirazımı gösterir dilekçeyi bugün itibari ile yine 0.212.304 92 25 no'lu faksa göndermiş bulunmaktayım.

Geçmiş dönemlerde kesilmiş olan hesap işletim ücretlerinin tarafıma iade edilmesi için 2012 yılında ve 2013 yılı başlarında ayrıca taleplerim bulunmuştu. Bu taleplerim içinde bir dönüş alamadım. Bu ücretin iptal edilmesi ve hesabımın kapatılmasını talep ederim.

Nuray 74 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sn Nuray G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn Nuray G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön