18 Aralık 2013

ING Bank Hesabımı Kapatmamış!

Hesabımı kapattıklarını söylediler fakat kapatmamışlar. Bana şubede hesabımın kapatmak istediğim yazıp imzalamam gerektiğini söylediler yazdım tamam hesabınızı kapattık dediler. Doğal olarak otomatik ödemelerim var ayrıca onları da kapatmaya gerek yok değil mi dedim tabi ki hesap kapandı onlarda iptal dediler. Bakın sonra borç çıkmasın dedim hayır beyefendi olur mu öyle şey dediler. Bende bir kaç gün sonra gidip başka bankadan ödedim ama dediğim her şey yine oldu faturalar iki defa ödenmiş üstelik destek hesaptan bir de faiz uygulanıyor.ING Bank'tan şikayetçiyim.

Şakir 43 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sn Şakir T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/12/2013 tarihinde Kırşehir Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Aralık 2013

    Sn Şakir T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön