11 Haziran 2014

ING Bank Hesabımı Kapatamadım.

2012 senesi temmuz ayı içerisinde Ankara Ulus'taki şubeden hesabımın kapatılması için dilekçe verdim. Kıbrıs'a tayin olmuştum. 2014 senesinde tekrar tayin sebebiyle Hakkari'ye gidiyorum. Hesabımın kapatılıp kapatılmadığını kontrol ettiğimde kapatılmadığını öğrendim.

Ankara pursaklar şubesinde 2 kez daha dilekçe verdim yine kapanmamış hesabımın kapatılmasını istiyorum acil olarak. Bu millet sizin müşterinizdir bu şekilde davranırsanız insanlar sizden uzaklaşır ben bu banka ile bir daha çalışmak istemiyorum

Şemsettin 190 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Şemsettin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/06/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Şemsettin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön