15 Kasım 2013

ING Bank Hesabımı Kapatamadım!

ING Bank Nişantaşı şubesinde bulunan hesabımı bir ay önce kapatmak için Gültepe şubesine gittim. Dilekçemi banka görevlisi ile birlikte yazdım, Nişantaşı şubesinden hesabımla ilgili cevapların gelmesini yaklaşık 1 saat bekledim. Bütün ödemem gereken hesap işletim ücretlerini ödedim. Sonucunda hesabımın kapandığı bilgisini aldım, kartımı kırabilirmiyim diye sorduğumda tabi zaten artık kullanamazsınız dendi.

Kartımı kırdım attım. Bugün kredi kartı borcumun ING Bank hesabımdan otomatik ödeme ile ödendiği mailini aldım. Hesabım kapatılmamış. Destek hesabımdan eksiye düşerek kredi kartım ödenmiş. Bu hesaptan nasıl kurtulabileceğimi bilmiyorum! Bir insan bu kadar uğraştırılmamalı.

Kübra 44 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sn Kübra K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Kasım 2013

    Sn Kübra K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön