17 Ocak 2014

ING Bank Hesabımı Haksız Yere Boşaltmaya Başladı!

ING Bank'ta bulunan hesabımın özetine "Yine haksız yere hesap işletim ücreti kesmişler mi" diye baktım. Hesap işletim ücretini borç olarak gösterip, hesabımdaki paradan Gecikme Bildirim Ücreti adında para kesmişler. Telefonla aradım, hesabıma ait tüm dökümler incelendi, herhangi bir gecikmiş işlemimin olmadığı söylendi ve konu incelendikten sonra geri dönüş yapılacağı belirtildi. Tabi ki geri dönülmedi. Buradan da geri dönüş yapılmazsa mahkemeye başvuracağım. Çünkü ne gecikmiş bir işlemim oldu, ne de işlemin olduğuna dair bir bildirim gönderildi. Tamamen keyfi ve haksız bir kesinti.

İlker 67 Okunma

Cevaplar

 • İlker22 Ocak 2014

  Bugün Genel Müdürlük tarafından arandım. Telefondaki hanımefendi gayet pozitif konuştu ve sorunları çözmek için özveriliydi. Hesap işletim ücretlerinin hesabıma geri ödeneceğini bildirdi. Ancak kesilen ücretlerin tamamı geri yatırılmadığı gibi, yatan az bir miktar üzerinden yeniden hesap işletim ücreti kesildi. Hayatımda karşılaştığım en anlayışlı ve pozitif bir temsilciyle yaptığım görüşme sonrası, hesabımdan kesilen hesap işletim ücretlerinin iadesinin hemen sonrasında yeniden hesap işletim ücreti kesilmesi, trajikomikti.

 • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sn İlker G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sn İlker G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 21/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • İlker17 Ocak 2014

  Kopyala yapıştır mesaj yazmak yerine bana sorumun cevabını verin lütfen. Gecikmiş tek bir işlemim yok, hadi var diyelim, bana işlemimin geciktiğine dair bilgilendirme de yapılmadı. O halde neden GECİKME İŞLEM BİLDİRİM ÜCRETİ kesiliyor hesabımdan. Ya sistem arızalı, ki buna ihtimal bile vermek istemiyorum ya da birileri manuel olarak hesaplarla oynuyor.

 • ING Bank Temsilcisi17 Ocak 2014

  Sn İlker G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön