10 Ekim 2013

ING Bank Hesabımı Bloke Etti!

Yurt dışında yaşadığımı, yakın tarihte Türkiye'ye gelme planımın olmadığını onlarca kez belirttiğim halde, ING Bank bilgi/belge eksikliğini ileri sürerek 10 senedir kullandığım hesaplarımı bloke etti. Telefon bankacılığı, şubem (Altunizade) ve genel merkezi arayarak, hesaplardaki parayı konut alımında peşinatın bir kısmı olarak kullanacağımı ve mağdur olduğumu, eğer mümkün ise, imzalanıp şubeye göndermem şartı ile gerekli evrakların tarafıma email veya posta yolu iletilmesini, şu anda Türkiye'ye gelmek gibi bir imkana sahip olmadığımı kendilerine ilettim.

Cevap; imza için Türkiye'ye gelmezseniz olmaz. Kendi paramı en çok lazım olduğu günde bana vermeyen bankayı ben de unutmam herhalde.

Seit 106 Okunma

Cevaplar

  • Seit04 Kasım 2013

    hiçbir şekilde çözüm üretilmedi.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2013

    Sn Seit G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/10/2013 tarihinde Altunizade Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Ekim 2013

    Sn Seit G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön