ING Bank Hesabımı Aktif Hale Getirmedi.

Ahmet Ç. |

İnternet bankacılığı kullanırken birden bu kullanıcıya ait aktif bir hesap bulunmamaktadır yazmaya başladı. Banka şubesine uğradım üç defa, telefonla arama sayımı sayamayacağım artık, yurt dışından gelen paramdan komisyon kesmişler. Hesap işletim ücretini de fazla fazla almışlar. İhracatçıyım anlaşmamız vardı dediğimde; ya işte ıslak imza almayı unutmuşuz.

ING Bank, başkasının parasını almak bu kadar kolay mı? Yıllarca çalışmışım o bankayla, gelip hesabımı kapatayım paramı yarın çekineceğim dediğimde cevapları; tabi gel abi yurt dışındaki müşterilerime yaptığım ihracatlara, o banka şubesini yazmışım ama maliyeden alabileceğim cezayı göze alarak hesabımı kapatacağım. Ciddi bankalarla çalışmak lazım.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  12:00

  Müşterimiz Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 21/05/2014 tarihinde kendisiyle tekrar görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • Ahmet Ç.
  11 Mart
  13:29

  hala, ikitelli şubesi 7904104 nolu hesabımı İnternet den kullanamıyorum(çelik dış ticaret -ahmet çelik),ihracat yaptığım için tüm,diğer bankalardaki hesaplarımı ve ing deki yurt dışından gelen paralarımı inceleme yaptılar ve bu inceleme sonuçlanalı ,6ay gibi süre oldu.maliye deki iyade paramı aldım.sanırım buna atfen hesabımı kullanamıyorum demiştiniz.karşıma çıkan yazı--(kulacını kodunuza bağlı aktif bir hesap bulunamamaktadır). şubeniz bu sorunumu çözememektedir,lütfen yardımcı olun,bazı ihracatları ma bu hesap no sunu verdim,hesabımı kapatmak istemiyorum

 • 06 Mart
  17:07

  Sn Ahmet Ç.bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir:
  Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • 20 Şubat
  13:46

  Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.