27 Şubat 2013

ING Bank Hesabımdan Kesilen Ücretin İade Edilmesini İstiyorum!

ING Bank nakit kart kullanan bir lise öğrencisiyim ailem hesabım üzerinden bana para gönderiyor. İki defa birinde 30 diğerinde 20 tl olmak üzere param kesildi ve acil durumda parasız kaldım hiçbir bilgi verilmeden param kesildi ve zor durumda bırakıldım bir öğrenciye yapılacak en büyük eziyet budur. Paramın hemen geri yatırılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

M.sefa 27 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2013

    Sn M. Sefa Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn M. Sefa Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön