16 Temmuz 2014

ING Bank Hesabımdan İzinsiz Kesini Yapıldı.

Ben özel sektörde işçi olarak çalışmaktayım iş yerimizin anlaşmalı olması sebebiyle ING Bank ile çalışmaktayız. Maaşımızı sizin bankanızdan almaktayız fakat haberimiz olmadan ve haksız yere bazı kesintilerin olduğunu gördük. Durumla ilgili iş yeriyle iletişime geçtik ve bankaya durumu bildirdiklerini söylediler. Bizden de şikayetlerimizi iletmemizi söylediler, bende bu konuyla ilgili sıkıntılarımı dile getirmek istedim.

Meryem 260 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Meryem B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Meryem B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön