29 Mayıs 2014

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Dün ING Bank Muğla şubesinde 385*** no'lu destek hesabına daha önce kullandığım taksitli paranın taksitini yatırmak istedim. Gişedeki memura özellikle de bugün taksit günü ve taksit tutarını ödemek istediğimi söyledim. 71 TL para yatırdım ve sonra gördüm ki yatırdığım paradan 48 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. ING Bank siz nasıl bir bankasınız ki destek hesabımdan para kullandığımda zaten para kesiyorsunuz ve birde taksitini yatırırken ayrıca kesiyorsunuz.

Hasan 291 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Hasan A. T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 29/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Hasan A. T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön