04 Eylül 2013

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

ING Bank benden 2013 8. ay için 28,00 lira hesap işletim ücreti kesmiş. Bide bu işlemi yaparken ek hesaptan kredi kullandırıp yapmış, kredi kullandırım yaptığı içinde faiz işletiyor. Hesap aslında zamanında maaş hesabı olarak açılmış olup ek hesap talebim olmadığı gibi böyle bir işlem yapmaları için izinde vermedim, bana sormadan nasıl kredi kullandırdıklarını anlayamıyorum.

İşten ayrılalı 1 yılı geçmesine rağmen hesap işletim ücreti kesmeyen banka ne oldu da 28 lira birden para kesiyor. Bana sormadan kredi kullandırıp parayı kasasına koyan bu firmadan şikayetçiyim. Haberim olmadan kullandırılan kredinin iptalini ve hesabımın sıfırlanmasını istiyorum.

Nermin 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Nermin S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Nermin S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön