02 Eylül 2013

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

ING Bank'ta açtığım turuncu hesapta bir ay sonunda hesap işletim ücreti adı altında 19.00 TL kesmişler. Turuncu hesabı açarken herhangi bir kesim olacağına dair birşey söylemediler ve bu miktarı hesabımdan benden habersiz kesmişler. Başka bankada 3 sene kullandığım hesabımda bir kere bile böyle bir kesim olmadı, hemen gidip paramı çekeceğim.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Mehmet N. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mehmet02 Eylül 2013

    hesabımı uzun süre düzenli olarak tekip etmiyordum fakat son bir ay içinde takip etme fırsatı bulabildim. Hesabımdan çekilen paranın her ay düzenli olarak çekilen bir meblaa olduğunu öğrendim,turuncu hesap ile bir ilgisi yokmuş,herhangi 2 otomatik ödeme talimatım olmadığı için kesiliyormuş,az bir miktarda olsa hiçbir bilgilendirme yapılmadan kesilmesini etik bulmuyorum. yaklaşık 7 senelik ing müştersiydim,bu hesap işletim ücreti dolayısıyla ing ile olan hesabımı kapatacağım.

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Mehmet N. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön