28 Mayıs 2013

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

Eski bir ING Bank personeli olarak geçen gün hesabımdan 50 TL hesap işletim ücreti kesildiğini fark ettim. Normalden çok fazlaydı eski çalışma arkadaşlarıma sorduğumda artık her şubedeki hesabımdan aylık belli bir ücret kesileceğini öğrendim. 1'incisi ING Bank'da tek özlük hesabınız olsa bile farklı şubelerde aynı hesabınızın olması normal fakat her şubedeki aynı hesabınıza hesap işletim ücreti kesilmesi çok farklı çünkü tek özlük hesabıdır.

İkinci olarak ben personel olduğum için her tayin olduğum şubede hesabım açıldı ve hepsinden tek tek hesap işletim ücreti kesilmiş. Beni geçtim bildiğiniz gibi ING eski Oyak Bank yani TSK hesaplarıda benim gibi sürekli tayin olan TSK personeli de muzdarip olacak.

Orçun 66 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi04 Haziran 2013

  Sn Orçun B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Orçun 04 Haziran 2013

  İyi çalışmalar İlginiz için teşekkür eder kapalı olan hesabımı aktif hale getirdiğimi bilgilerinize sunarım. Saygılarımla Orçun N. BİRBEN

 • ING Bank Temsilcisi03 Haziran 2013

  Sn Orçun B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Sn Orçun B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön