24 Ağustos 2013

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Büyükçekmece şubesinden ihtiyaç kredisi için, talebim olmamasına ve vadesiz hesap açılmasına itiraz etmeme rağmen kredi taksit ödemelerinin bu vadesiz hesap üzerinden yapılması gerekliliği belirtilerek şubenizce açılmıştır. Sadece taksit ödemelerini yapabilmek için internet üzerinden kullandığım bu vadesiz hesap için haksız olarak 2013 Yılı 9. Ay İçin hesap işletim ücreti adı altında kredi ödemesi için yatırdığım paradan 49, 98 TL çekilmiştir.

29 aydır kredi ödüyorum. Hesap işletim ücreti bugüne kadar alınmamış olup, bugün kredimi ödemeye gittiğimde 50 TL hesap işletim ücreti ödedim. Bunun yanında destek hesabımın kapatılması için talimat vermeme rağmen 2 aydır talimatım işleme alınmamıştır.

Alev 23 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sn Alev D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sn Alev D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön